Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Čtvrtfinále APF je minulostí! Známe postupující do semifinále

V sobotu a neděli se odehrála na Lokádě odvetná utkání Krajského přeboru a poháru APF. Czech Made v odvetě vyhrál 4:3 a rozdal si to s Exmetem na penalty. V těch byl tým "Mejdů" úspěšnější a postoupil do semifinále. UFK Slavoj i s povolenou ligovou posilou Michalem Štrajtem nedal Del Fuegu Holýšov šanci a vyhrál 7:4. Prvním soubojem v semifinále je tedy Czech Made vs UFK Slavoj

Rabbit dobře rozehrál druhé čtvrfinále a vedl již nad Remi 4:1. Po prvním utkání, které skončilo 3:3 to byla skoro jasná šance postoupit. Futsal je však ve všech okolnostech nepředvídatelný a jak se již jednou o Remi psalo... znovu tento tým ukázal svoji chytrost. Během 10ti minut v druhé půlce otočil pěti góly a vyhrál 4:6. Pobřeží Kocoviny vyhrálo první utkání 3:2 a šance pro ANT studio v odvetě stále byla vysokou. Kocovina však extra drama nedovolilo a výhrou ve druhém zápase 6:2 postupuje. Druhým semifinálovým zápase je tak Pobřeží Kocoviny vs FC Remi.

Pohár APF také zná své postupující. Wankers nedal Bubudorfu šanci na zvrat a v dvojzápase dvakrát vyhrál 3:1 a postupuje do semifinále. Czech Made postupuje do semifinále i v poháru. Ve druhém zápase porazil Kojak 8:3. První semifinále tedy Wankers vs Czech Made.

Inter Plzeň vyhrál nad Hradištěm i druhé utkání výsledkem 6:3 a postupuje do semifinále. Nedělní odveta Warriors proti Palasiu čekala souboj o vše. Warriors totiž v prvním zápase Palasio zaskočilo a vyhrálo 3:2. V odvetě však Palasio posílilo svoji sestavu a okradlo bojovníky o všechny zbraně výsledkem 12:2. Druhé semifinále je tedy Inter Plzeň vs Palasio Plzeň.

>> AKTUALIZOVÁNO: PROGRAM KRAJSKÉHO PŘEBORU A POHÁRU APF <<

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993