Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 14.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 19:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Program Play off Poháru APF a Krajského přeboru

AKTUALIZOVÁNO: 19.3.2017 - 22:00 hodin

POHÁR APF:

Z každé skupiny postoupilo nejlepších pět týmů a v osmifinále je doplnil nejlepší tým ze 6.místa. Skupina, kde postoupí 6 týmů je označena jako X, následující jsou v pořadí za sebou označeni Y, Z. Pokud tedy 6 týmů postoupí ze skupiny B, jsou skupiny označeny B->X, C->Y, A->Z. Šest týmů postupuje ze skupiny A, tj. skupiny označeny A->X, B->Y, C->Z.

osmifinále (1 zápas na 2x25min)
A DTJ Klabava (5Y) - The Wankers (1X) 4:5 na pen.
B FK Výkop (5Z) - FC Kojak (1Y) 4:6
C Drebins Team (6X) - FC Inter Plzeň (1Z) 1:7
D FC Zmar (4Y) - FC Palasio Plzeň (2X) 0:10
E Warriors (4Z) - Tahouni (2Y) 5:1
F SK Žraloci z Plzně (5X) - Czech Made (2Z) 2:7
G Oranjes (3Y) - AFK Hradiště 89 (3X) 1:2
H Bubudorf FC (4X) - FC Predators (3Z) 5:3

čtvrfinále (2 zápasy na 2x25min)
I The Wankers (A) - Bubudorf FC (H) 3:1 a 3:1
J FC Kojak (B) - Czech Made (F) 2:4 a 3:8
K FC Inter Plzeň (C) - AFK Hradiště 89 (G) 5:2 a 6:3
L FC Palasio Plzeň (D) - Warriors (E) 2:3 a 12:2

semifinále (2 zápasy na 2x25 min)
M The Wankers (I) - Czech Made (J) 4:3 a 2:2
N FC Inter Plzeň (K) - FC Palasio Plzeň (L) 2:1 a 8:3

finále (1 zápas na 2x25min)
The Wankers (M) - FC Inter Plzeň (N) 2:3

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Do play off postoupilo nejlepších 8 týmů, kteří vytvoří dvojice vždy nejlepší v základní časti proti nejhůře postavenému v základní části (1-8, 2-7, 3-6, 4-5). Stejně tak pro semifinále.

čtvrfinále (2 zápasy na 2x25min)
(1) Pobřeží Kocoviny - FC ANT studio (8) 3:2 a 6:2
(2) Czech Made - Exmet (7) 2:3 a 5:3 na pen.
(3) UFK Slavoj - Del Fuego FC Holýšov (6) 4:1 a 7:4
(4) Rabbit Plzeň - FC Remi (5) 3:3 a 4:6

semifinále (2 zápasy na 2x25min)
(1) Pobřeží Kocoviny - FC Remi (5) 12:3 a 5:5
(2) Czech Made - UFK Slavoj (3) 1:0 a 5:3

finále (1 zápas na 2x25min)
(1) Pobřeží Kocoviny - UFK Slavoj (3) 3:2 v prodl.

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993