Asociace plzeňského futsalu o.s.

• 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

• 14.6.2018 - Tým FC LDN

Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

• 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

V Plzni se uskuteční bitva o Superpohár

17.12. bude znát futsalová Plzeň svého vítěze!

1 pohár, 4 týmy, 1 den. Přijďte se podívat na futsalovou bitvu o Superpohár 2016, která se koná v sobotu 17.12. ve sportovní hale Slavia VŠ v Plzni na Borech. Obhájí UFK Slavoj své vítězství?

NOVINKA: SUPERPOHÁR ROZLOSOVÁN - VIDEO >> ZDE <<

Jaké týmy budou v tento den nastupovat? Jedná se o to nejkvalitnější z amatérského futsalu v našem regionu. Mezi sebou si to rozdají týmy, které vyhrály soutěže APF (Asociace plzeňského futsalu pozn. red.).

Prvním z účastníků Superpoháru je tým FC Kojak, který za sebou nechal všechny soupeře ve venkovní soutěži Městský přeboj. FC Kojak vyhrál tuto soutěž vůbec poprvé ve své historii, proto se budou jistě chtít ukázat. Co se týče halových soutěží, dalším účastníkem je univerzitní tým UFK Slavoj, který měřil své síly s ostatními soupeři v Krajském přeboru. UFK Slavoj obhajuje výhru Superpoháru, jelikož z účasti odstoupil vítěz Krajského přeboru, kterým byl tým Do Dna. Posledním účastníkem ze soutěží APF je tým The Wankers, který vybojoval 1. místo v Krajském poháru, který tento pohár vyhrál po druhé za sebou, a tedy nebude chybět po druhé za sebou v bitvě o Superpohár.

Superpoháru by se ale měly učastnit 4 týmy. Který je ten poslední? Poslední tým, jak je již každoročně tradicí, je takzvaný All Star APF, tedy výběr těch nejkvalitnějších hráčů z týmů hrajících soutěže APF. Takže do All Star týmu může být vybrán hráč z vašeho klubu!

Futsalový Superpohár startuje od 14 hodin. Celý turnaj budou provázet doprovodné zábavné aktivity pro diváky o zajímavé ceny. Po úspěšném zakončení akce přibližně v 19 hodin se přesuneme do baru Amigos v Americké ulici v Plzni, kde bude probíhat afterpárty.

Přijďte podpořit regionální futsal na tuto moderovanou akci a soutěžte s námi o hodnotné ceny. Pojďme si to hlavně užít.

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993