Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Nové týmy na špičce ve 4. třídách

Nejdříve jsem přemýšlel jestli nepoužiji nadpis tohoto článku "Nováčci válí v pralese"... ale nechtěl jsem snižovat nejnižší soutěže naší APF. (smích)

Dnes se koukneme jak na tom tedy nové týmy po prvních několika kolech opravdu jsou.

Ve všech třech skupinách čtvrtých tříd jsou některé nové týmy mezi nejlepšími.4.A

Silným nováčkem je tým Faurecia. Již před sezónou tento tým překvapil na turnaji Pohár Plzeňské trojky a obsadil zde 3. místo. V 4. třídě zatím neochutnal porážku, má tři výhry a jednu remízu. Je na prvním místě a jediný kdo ho reálně ohrožuje je tým Paradox, který má odehrány jen dvě utkání a obě vyhrál.

Naopak tým Vykřik do tmy je na posledním místě a nemá na svém kontě ani bod.

 

4.B

Tým DAB Plzeň je nováček, který má na svém kontě dvě výhry a jednu porážku a obsazuje tak 2-4 místo se šesti body. Tento tým je převážně složen z mladých juniorů a budoucích nadějí Interobalu Plzeň.

Stejně je na tom tým Doubr Hůd. Má na svém kontě dvě výhry a jednu porážku právě s s týmem DAB Plzeň. Šest bodů a 2-4 místo.

FC Daikin Plzeň je na posledním místě bez bodu.4.C

Tým Tvoje máma je na prvním místě a zatím tento tým neochutnal hořkou porážku. Tři výhry se skvělým skóre 17:5

Tým Bidvest Plzeň je na místě posledním a zatím potvrzuje, že v prvním roce to mají často nováčci ve futsalovém prostředí těžké. Tři zápasy a tři prohry.

 

Autor: Michael Sinkule

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993