Foto

SEZÓNA SOUTĚŽÍ APF ROZLOSOVÁNA!

 

 

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

1. Czech Made
2. Exmet
3. Rabbit Plzeň
4. Hutchinson
5. ANT Studio
6. FC Splávek
7. FC Playmakers
8. Del Fuego Holýšov
9. FC RS
10. Bee Sting
11. Pumidas
12. Pobřeží Kocoviny
13. FC Krize
14. FC Remi
15. The Wankers
16. UFK Slavoj

MĚSTSKÝ PŘEBOR

1. Czech Made "B"
2. FC RS "B"
3. FC Splávek "B"
4. Pumidas "B"
5. „Vítěž baráže o Městský přebor“
(Baráž hrají: DoDna, FC Fotbalisti, Tahouni "A")
6. FK Lochotín
7. Drebins team
8. FC Inter Plzeň
9. FC Blizzard
10. SK Šeptem
11. FC Kojak
12. FC Hombre

1. A TŘÍDA

1. Dragonflys of Pilsen
2. FK Výkop
3. „3. nepostupující v baráži o MP“
(Baráž hrají: DoDna, FC Fotbalisti, Tahouni "A")
4. Exmet "B"
5. FC Brush
6. FC Krize "B"
7. 3 promile
8. Krvavá tlačenka
9. Psycho
10. FC Důraz

1. B TŘÍDA

1. Wankers "B"
2. FC Palasio
3. Green Rebels
4. FC Playmakers "B"
5. FC TBC
6. „2. neposupující v baráži o MP“
(Baráž hrají: DoDna, FC Fotbalisti, Tahouni "A")
7. Jerigo Plzeň
8. Autobahn
9. Plzeňský ležák
10. Napalm

2. A TŘÍDA

1. Bubudorf
2. Czech Made "C"
3. Bee Sting "B"
4. Hotchpotch
5. Dream Team
6. Kometa
7.AC Shape
8. Del Fuego Holýšov "B"
9. Zlomený kolo
10. Oranjes

2. B TŘÍDA

1. Sokol Vejprnice
2. FC Ogre
3. Camerlengo CF
4. TJ Bouda
5. Nová Hospoda
6. FbC Bory
7. SK Žraloci z Plzně
8. DTJ Klabava
9. Real Plzeň
10. Tahouni "B"
11. SK Nová Ves

3. A TŘÍDA

1. Moes
2. „1. vítěz baráže o 3. třídy“
(Baráž hrají týmy: Do Ugandy jedou pandy, (Ne)závislí)
3. FC Stars Plzeň
4. FC Bördelo
5. FC Bory
6. FC 11° Excelent
7. FC Mafie Plzeň
8. FC Professional Building
9. The Wankers "C"
10. Kaštani
11. STB
12. FC Jokers "B"

3. B TŘÍDA

1. Warriors
2. AC Bolevec
3. TJ Plzeň Újezd
4. Nabídka dne
5. Splávek "C"
6. Drebins "B" WSA
7. Snipers
8. FC Persie
9. AFK Hradiště
10. BAF
11. NFC Wan
12. Hurikáni

4. A TŘÍDA

1. FC Zmar
2. FC Vallecas
3. FC Paradox Plzeň
4. Výkřik do tmy
5. Faurecia
6. PS Nepomuk
7. FC Predators
8. Tak jsme zase zpátky
9. FC TBC "B"

4. B TŘÍDA

1. No Star
2. SK VSP
3. FC Fotbalisti "B"
4. Chelsea
5. FC Fighters
6. „2. místo v baráži o 3. třídy“
(Baráž hrají týmy: Do Ugandy jedou pandy, (Ne)závislí)
7. FC DAB
8. Doubr hud
9. FC Daikin

4. C TŘÍDA

1. Bidvest Plzeň
2. FC Veselá
3. Tvoje máma
4. Šlapák CF
5. Levej Výběr
6. FC Monolulu
7. 1. FC Manto
8. J-Tekt KVS Plzeň
9. Holá Beznaděj