Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 14.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 19:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 14.6.2018 - Tým FC LDN

    Tým FC LDN byl vyloučen ze soutěží APF. Jeho podzimní výsledky zůstávají v platnosti. Jarní výsledky se kontumují 0:5 v jeho neprospěch.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

VYHLEDÁVÁNÍ

Futsalová brigáda u APF. Chceš si přivydělat?

Připravujeme znovu rozjezd jarní části venkovních soutěží a přinášíme Vám proto možnost brigády pro studenty, studentky, ženy na mateřských a vlastně úplně pro všechny.

Asociace stále hledá rozhodčí a služby ke stolečku. Určitě je zajímavé i ohodnocení. Služba na stolečku si přijde na cca. 75 Kč za hodinu a rozhodčí cca. 100 Kč a více za zápas.

Kdo máte zájem vyplňte krátký dotazník a již nyní se můžete jako ženy kochat krásnými pivními futsalovými bříšky a muži se můžou po krásných slečnách koukat a pak rozdat nějakou tu červenou :)

Dotazník: http://www.survio.com/survey/d/P8Q7Q3N9U5B2X2E5A

Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993